RSS

Ali Baba Ve Yedi Cüceler Cem Yılmaz Film Yorumları ?

8 22 Kasım 2015 ~ laleblog — Sinema

ali baba ve yedi cüceler

 Ali Baba Ve Yedi Cüceler Olarak izledik en son Cem YILMAZ ı. Görünen o ki Cem YILMAZ çok tükenmiş artık . Senaryolar hep aynı, karakterler desen hep aynı farklı hiç bir şey göremiyoruz. Artık yeni senaryolara yelken açmanın vakti  geldi diye düşünüyorum.

Bizler küfürsüz güldürüyü yeşilçam dan Hababam Sınıfı ndan öğrendik ama son yıllarda yapılan komedi filmlerinde bundan eser yok sadece küfür-argo üzerine kurulu bir komedi var. Ve son olarak Ali baba ve yedi cücelerde de bunu gördük.

 Biz küfürsüz komedi istiyoruz, ve günümüzde bunun  en iyi örneği de Düğün Dernek Filmi diye düşünüyorum. Cem Yılmazın Filminin başında da düğün dernek 2 filminin fragmanı yayınlandı ve inanın Ali baba ve yedi cücelerden daha çok güldürdü. Hatta en üzücüsü Ali Baba ve yedi cüceler filmi devam ederken filmi terk edenler dahi oldu, bence pek haksız da sayılmazlardı. Cem Yılmaz deyince bu kadar basit filmler yok artık dedirtiyor sanırım yakıştıramıyoruz. Çok gülmek için gittik fakat sadece küfür işiterek geri geldik bu filmden. Cem babaya yakıştıramadık doğrusu.

Yeni fikirler, yeni düşünceler, yeni senaryolar, hikayeler ve küfürsüz bir komedi istiyoruz Cem Yılmaz dan. Salondaki herkesin Düğün Dernek 2 yi dört gözle beklediği de ortadaydı. Ama gerçek bu ve gerçekten üzgünüm Cem Baba :)

Buket LALE

Etiketler:

"Ali Baba Ve Yedi Cüceler Cem Yılmaz Film Yorumları ?" yazısı için 8 yorum yapılmış.

 1. minibüs kiralama diyor ki:

  Komedi denince aklıma gelen ilk isimdir ama sahneler her film de birbirine cok benziyor. hep bi gerçeklikten uzakta. Keşke stand up’ların kadar yapabilsen yapımcılıgı da :( Üzgünüm cem yılmaz. olmuyor

 2. Film İzle diyor ki:

  Bu dizi gerçekten güzel olacak. En yakın sürede gidiyorum bu filme umarım hayal kırıklığına uğramam.

 3. BlogOku diyor ki:

  Pek iyi bişey beklemiyorum. yabancı filmler gibi olmuyor yerli filmler ama bakalım.

 4. hd film izle diyor ki:

  Filmi sinemada izleme imkanım oldu, açıkca söyleyebilirim ki sadece komedi filminin yapıldığı Türkiye sinema sektöründeki parmakla gösterilecek eserlerden birisi olmuş.

 5. beyincik diyor ki:

  Açıkçası film bahsedildiği kadar güzel değil, yani en azından bana göre değil. O kadar çok abartıldı ki bekleneni vermedi bana göre.

 6. Clixsense diyor ki:

  Çok basit geldi film. Gülmek için zorluyor ama bilemiyorum tuhaf geliyor. Hokkabaz mesela komedi üzerine değildi ama çok daha fazla güldüm.

 7. ben çok beğendim komik bir flim

 8. güzel bi flim ya tanıtımda çok güzel tebrikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sperm Kalitesini Arttıran Yiyecekler