RSS

Enterprise Rent A Car Araç Kiralama

27 Temmuz 2016 ~ laleblog — Otomobil

Her uzun yola çıkmadan önce araç kiralarım, geçtiğimiz günlerde de ilk defa enterprise firmasından araç kiraladım ve bu konu da birşeyler karalamak istedim. Çünkü araç kiralarken doğru firmayı seçmek gerçekten önemli, aksi halde pekte hoşumuza gitmeyecek durumlarla karşılaşabiliriz. Daha önce avro rent a car, erboy car, avis, gibi firmları çokça kullandım, enterprise ise bir arkadaşımın önerisiydi. Fiyatı gayet uygun geldi, günlük 99 tl ye henüz bir kaç haftalık bir Citroen C elysee kiraladım.

Araçları temiz ve bakımlı, müşteri hizmetleri gayet güleryüzlü, tüm işlemleri 5 dakikada halloldu ve kapının önüne çıkmamız gerektiği söylendi. Hemen akabinde güzel VIP bir araç bizi gelip aldı ve aracın bulunduğu otoparka kadar bıraktı. Bu jesti diğer hiç bir firmadan görmedim, çok hoşuma gitti :)

Kısacası herşey çok iyiydi, ödediğimiz ön provision bedeli vs. hepsi kuruşu kuruşuna ve çok kısa bir sürede yattı. Firmanın tek beğenmediğim yönü araçlarına günlük 500 kilometre sınır koymalarıydı. Bu da olmasaydı tadından yenmezdi herhalde :)

 

Etiketler:

"Enterprise Rent A Car Araç Kiralama" yazısı için hiç yorum yapılmamış..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sperm Kalitesini Arttıran Yiyecekler