RSS

İnstagramda Butik Açmak-İnstagramda Satış ?

2 19 Kasım 2015 ~ laleblog — Teknoloji

Teknoloji ve internetin yaşantımıza doğrudan girdiği şu günlerde sosyal medyayı çokça kullanır olduk, twitter,facebook,instagram hesabı olmayan kalmadı sanırım. Bir de bunu fırsata çevirenler var elbette, ben bu yazımda instagram dan nasıl para kazanabileceğinizden çok az da olsa bahsedeceğim. İnstagram üzerinden satış yapanlar genelde butik tarzı hesaplar açarlar, bunlardan birisi de sefamerve.com dur. Hatta bu hesabın televizyonda  bile çok kere reklamını görmüşüzdür.

(instagram a sefamerve yazıp inceleyebilirsiniz). Önce bir butik hesap açtığığınızı varsayıyorum. Burada satacağınız ürünlerin tedarikçilerini bulmanız gerekli yani ürünleri hesaplı alacağınız yerleri bulmanız lazım, mesela tesettür kıyafetleri satmak istiyorsunuz bunu istanbul merter de ki toptancılardan çok ucuza edinebilirsiniz. Ve gelelim en önemli noktaya takipçi nasıl kazanacaksınız ? Elbette ki hesabı açtıktan sonra takipçilerin size gelmesini beklemek olmaz, takipçi satın alacaksınız, yanlış duymadınız ücretini ödeyip takipçi satın alacağız. Bu işi yapan bir çok firma var. Ama buraya tıklayarak bir çok arkadaşa ulaşıp pazarlık yapabilirsiniz. Ben kendi hesabımda yaklaşık 10.000 takipçiyi 100 tl ye satın almıştım.

Şunu duyar gibiyim :) Bırak kardeşim bu kadarını bizde biliyoruz, bu iş para kazandırıyormu onu söyle ;

:)   Evet Evet kazandırıyor fakat ürünleri faturalı göndermek zorundasın ve kapıda ödemeli yollamalısın, önce havale sonra ürün şeklinde çalışırsan asla kimse alışveriş yapmıyor.

Etiketler:

"İnstagramda Butik Açmak-İnstagramda Satış ?" yazısı için 2 yorum yapılmış.

  1. otopsi izle diyor ki:

    Uzun zamandır karşıma böyle instagram hesapları çıkıyor du ve gerçekten iç yapıyorlar mı diye düşünüyordum. Demekki kazanıyorlarmış. Açıkçası bende bu işe başlamayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sperm Kalitesini Arttıran Yiyecekler